Обезболяващи

Обезболяващи лекарства без лекарско предписание.
Actavis Парацетамакс x 20 табл.
  • Само онлайн
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ПАРАЦЕТАМАКС тб. 500мг х 20

Актавис" ЕАД, България.
ПАРАЦЕТАМАКС тб. 500мг х 20
2,34 лв.
ПарацетаМакс се използва за симптоматично лечение на слаба до умерена болка от различен произход (главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни и ставни болки, болезнена менструация) или повишена температура.      
Кафетин форте тб.*12
Наличен
Всички лекарства без рецепта

КАФЕТИН ФОРТЕ тб. х 12

ALKALOID-INT d.o.o., Словения.
CAFFETIN FORTE
3,26 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КАФЕТИН ФОРТЕ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАКафетин форте е комбинирано противоболково лекарство. Доказан е болкоуспокояващ ефект за парацетамол, пропифеназон и кодеин, като при кофеин техният ефект се подобрява. Кафетин форте може да се използва при главоболие, зъбобол, мигрена, следоперативна и посттравматична болка, невралгия, ишиалгия,...
Панадол Optizorb x 24 табл.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ тб. 500мг х 24

GlaxoSmithKline
ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ тб. 500мг х 24
3,49 лв.
ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ на фармацевтичната компания ГлаксоСмитКлайн е аналгетично и температуропонижаващо лекарствено средство, което се използва за симптоматично лечение на повечето състояния, свързани с лека до умерена болка и висока температура, напр. главоболие, включително мигрена, зъбобол, болки в гърба, ревматични и мускулни болки, болки при възпалено...
Bayer Алка Зелцер x 10 еф.табл.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

АЛКА ЗЕЛЦЕР тб.ефервесцентни х 10

Bayer Bitterfeld GmbH, Германия.
Alka-Seltzer
4,28 лв.
АЛКА ЗЕЛЦЕР / ALKA-SELTZER на световноизвестната фармацевтична компания Байер е аналгетично, антипиретично и противовъзпалително лекарство (не-стероидно противовъзпалително/аналгетично), което се използва за лека до умерена болка, главоболие при махмурлук при висока температура.
Дексофен 25 mg x 10 табл
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ДЕКСОФЕН тб. 25мг x 10

BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP), Германия.
ДЕКСОФЕН тб. 25мг x 10
5,51 лв.
Декскетопрофен, принадлежи към група лекарства наречени, нестероидни противовъзпалителни средства ( НСПВС ). Блокира действието на ензима циклооксигеназа, който подпомага производството на простагландини. Простагландините ( медиатори на възпалението )се произвеждат в резултат на нараняване, подуване, възпаление или болка. Чрез блокиране на...
Actavis Гастроцид 20 mg x 14 капс.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ГАСТРОЦИД капсули 20 мгх 14

Актавис" ЕАД, България.
ГАСТРОЦИД капсули 20 мгх 14
5,52 лв.
Actavis Гастроцид 20 mg x 14 капс.
Спазмалгон  Actavis  x 20 табл
Наличен
Всички лекарства без рецепта

СПАЗМАЛГОН тб. х 20

Актавис" ЕАД, България.
СПАЗМАЛГОН тб. х 20
5,81 лв.
СПАЗМАЛГОН / SPASMALGON на фармацевтичната компания Актавис е комбиниран лекарствен продукт под формата на таблетки.
Алгезал гел
Наличен
Всички лекарства без рецепта

АЛГЕЗАЛ крем 40гр

Algesal suractive
6,53 лв.
Алгезал е комбиниран препарат с локaлно антиревматично, обезболяващо и отпускащо мускулите действие. Алгезал прониква бързо през кожата и така облекчава болката още след първото нанасяне.
Фелоран 1 % гел 60 гр. Софарма
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ФЕЛОРАН гел 1% 60гр - Софарма

Sopharma
ФЕЛОРАН гел 1% 60гр - Софарма
6,65 лв.
Фелоран гел съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Диклофенак облекчава симптомите на възпаление - болка и оток. Гелът е специално разработен за постигане на бърза резорбция на диклофенак през кожата и бързо облекчаване на болката. 
Показани са 1-9 от общо 9 артикул(а)
Добавихте продукт в списъка си любими продукти
Продукта е добавен за сравнение