Травми и болежки

Травми и болежки
Actavis Парацетамакс x 20 табл.
  • Само онлайн
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ПАРАЦЕТАМАКС тб. 500мг х 20

Актавис" ЕАД, България.
ПАРАЦЕТАМАКС тб. 500мг х 20
2,34 лв.
ПарацетаМакс се използва за симптоматично лечение на слаба до умерена болка от различен произход (главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни и ставни болки, болезнена менструация) или повишена температура.      
Кафетин форте тб.*12
Наличен
Всички лекарства без рецепта

КАФЕТИН ФОРТЕ тб. х 12

ALKALOID-INT d.o.o., Словения.
CAFFETIN FORTE
3,26 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КАФЕТИН ФОРТЕ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАКафетин форте е комбинирано противоболково лекарство. Доказан е болкоуспокояващ ефект за парацетамол, пропифеназон и кодеин, като при кофеин техният ефект се подобрява. Кафетин форте може да се използва при главоболие, зъбобол, мигрена, следоперативна и посттравматична болка, невралгия, ишиалгия,...
Панадол Optizorb x 24 табл.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ тб. 500мг х 24

GlaxoSmithKline
ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ тб. 500мг х 24
3,49 лв.
ПАНАДОЛ ОПТИЗОРБ на фармацевтичната компания ГлаксоСмитКлайн е аналгетично и температуропонижаващо лекарствено средство, което се използва за симптоматично лечение на повечето състояния, свързани с лека до умерена болка и висока температура, напр. главоболие, включително мигрена, зъбобол, болки в гърба, ревматични и мускулни болки, болки при възпалено...
БЕНАЛГИН 20 таблетки
Наличен
Всички лекарства без рецепта

БЕНАЛГИН тб. 500мг х 20

Актавис" ЕАД, България.
BENALGIN
4,05 лв.
Беналгин 500 мг е лекаствен продукт без лекарско предписание под формата на 20 таблетки и се използва най-често при главоболие, мигрена, плексити и неврити.
Bayer Алка Зелцер x 10 еф.табл.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

АЛКА ЗЕЛЦЕР тб.ефервесцентни х 10

Bayer Bitterfeld GmbH, Германия.
Alka-Seltzer
4,28 лв.
АЛКА ЗЕЛЦЕР / ALKA-SELTZER на световноизвестната фармацевтична компания Байер е аналгетично, антипиретично и противовъзпалително лекарство (не-стероидно противовъзпалително/аналгетично), което се използва за лека до умерена болка, главоболие при махмурлук при висока температура.
Асам  гел масажен с ЧЕРЕН ОМАН (зарастличе) 250 мл.
Наличен
Медицинска козметика

АСАМ МАСАЖЕН ГЕЛ С ЧЕРЕН ОМАН 250мл

ASAM Gmbh - Kräuterhof
1571
5,04 лв.
Съдържа екстракт от корен на черен оман (зарасличе) - традиционно средство за възстановяване след счупвания на кости, изкълчване, навяхване, разтягане на сухожилия.
Дексофен 25 mg x 10 табл
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ДЕКСОФЕН тб. 25мг x 10

BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP), Германия.
ДЕКСОФЕН тб. 25мг x 10
5,51 лв.
Декскетопрофен, принадлежи към група лекарства наречени, нестероидни противовъзпалителни средства ( НСПВС ). Блокира действието на ензима циклооксигеназа, който подпомага производството на простагландини. Простагландините ( медиатори на възпалението )се произвеждат в резултат на нараняване, подуване, възпаление или болка. Чрез блокиране на...
Actavis Гастроцид 20 mg x 14 капс.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ГАСТРОЦИД капсули 20 мгх 14

Актавис" ЕАД, България.
ГАСТРОЦИД капсули 20 мгх 14
5,52 лв.
Actavis Гастроцид 20 mg x 14 капс.
Спазмалгон  Actavis  x 20 табл
Наличен
Всички лекарства без рецепта

СПАЗМАЛГОН тб. х 20

Актавис" ЕАД, България.
СПАЗМАЛГОН тб. х 20
5,81 лв.
СПАЗМАЛГОН / SPASMALGON на фармацевтичната компания Актавис е комбиниран лекарствен продукт под формата на таблетки.
Финалгон унг. 20гр
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ФИНАЛГОН унгвент 20гр

Boehringer Ingelheim
ФИНАЛГОН унгвент 20гр
5,81 лв.
Състав 1д маз съдържа:Nonylic acid vanillylamide 4,0 mgNicotinic acid butoxyethyfester 25,0 mg Помощни вещества:диизопропиладипат, аерозил 200, бял мек парафин, сорбинова киселина, цейлонско цитронелово масло, пречистена вода. Опаковка Маз. Алуминиеви туби - 20 g
Алгезал гел
Наличен
Всички лекарства без рецепта

АЛГЕЗАЛ крем 40гр

Algesal suractive
6,53 лв.
Алгезал е комбиниран препарат с локaлно антиревматично, обезболяващо и отпускащо мускулите действие. Алгезал прониква бързо през кожата и така облекчава болката още след първото нанасяне.
Фелоран 1 % гел 60 гр. Софарма
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ФЕЛОРАН гел 1% 60гр - Софарма

Sopharma
ФЕЛОРАН гел 1% 60гр - Софарма
6,65 лв.
Фелоран гел съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Диклофенак облекчава симптомите на възпаление - болка и оток. Гелът е специално разработен за постигане на бърза резорбция на диклофенак през кожата и бързо облекчаване на болката. 
Дийп Рилийф гел х 50мг.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ДИЙП РИЛИЙФ гел 50гр

Mentholatum Company Ltd, Великобритания.
ДИЙП РИЛИЙФ гел 50гр
8,21 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ДИЙП РИЛИЙФ ГЕЛ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАДийп Рилийф е гел за локално приложение, който успокоява болката и има противовъзпалително действие. Използва се за симптоматично облекчаване на ревматични и мускулни болки и възпаление при изкълчвания, навяхване и спортни травми. 
Bayer Аспирин Комплекс x10 сашета
Наличен
Всички лекарства без рецепта

АСПИРИН КОМПЛЕКС сашета 500мг x 10

Bayer Bitterfeld GmbH, Германия.
ASPIRIN COMPLEX
9,38 лв.
АСПИРИН КОМПЛЕКС / ASPIRIN COMPLEX на фармацевтичната компания Байер е лекарствено средство с противовъзпалително действие, което понижава високата телесна температура, отпушва носа и облекчава болката при простуда. Белите гранули съдържат две лекарствени вещества, ацетилсалицилова киселина (Aspirin) и псевдоефедринов хидрохлорид.
КОМПРЕС СТУДЕНО ТОПЛО 16 Х 26
Наличен
За мускулни болки

КОМПРЕС СТУДЕНО ТОПЛО 16 Х 26

1374
9,75 лв.
Здрав, лесен за почистване продукт с пластмасова външна обвивка; За многократна употреба; Опаковка с малко тегло, прилепва добре към контурите на тялото.
Репарил гел N
Наличен
Всички лекарства без рецепта

РЕПАРИЛ N гел 40гр

РЕПАРИЛ N гел 40гр
10,31 лв.
1. Какво представлява Репарил - гел Н и за какво се използваРепарил гел Н намалява отоците, спира възпалението и премахва болката.Показания: Травми с контузии, навяхвания, натъртвания, хематоми (кръвонасядания), възпаления на сухожилията; Болков синдром на гръбначния стълб (прешлените, врата, лумбаго, ишиас); Повърхностни флебити, разширени вени; След...
Диклак гел 5% 100гр
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ДИКЛАК МАКС гел 5% 100гр

Sandoz
ДИКЛАК МАКС гел 5% 100гр
12,05 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ДИКЛАК ГЕЛ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАДиклак гел е лекарствен продукт с болкоуспокояващо и противовъзпалително действие (нестероидно противовъзпалително средство - НСПВС).
Термо сол Термо сол 2
Наличен
Ревматизъм

Термо сол пакет

1430
12,83 лв.
Пакет със соли за терапевтично въздействие на топлината върху тялото. Лесен за домашна употреба.
Волтарен форте гел 2.32% х50гр
Продукта е наличен в различни варианти
Всички лекарства без рецепта

ВОЛТАРЕН ФОРТЕ гел 2.32% 50гр

NOVARTIS PHARMA SERV
ВОЛТАРЕН ФОРТЕ гел 2.32% 50гр
12,84 лв.
1. Какво представлява ВОЛТАРЕН ФОРТЕ 2.32% Гел и за какво се използваВОЛТАРЕН ФОРТЕ 2.32% Гел съдържа активна съставка диклофенак диетиламин, която принадлежи към групата лекарства, познати като нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС).ВОЛТАРЕН ФОРТЕ 2.32% Гел е специално създадена лекарствена форма за втриване и усилено преминаване през кожата....
Показани са 1-24 от общо 33 артикул(а)
https://www.lek.bg/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5b02f6f947267.jpg
Добавихте продукт в списъка си любими продукти
Продукта е добавен за сравнение