Температура и болка

Температура и болка
Парацетамол тб. 20*
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ПАРАЦЕТАМОЛ тб. 500мг x 20 - Софарма

Sopharma
ПАРАЦЕТАМОЛ тб. 500мг x 20 - Соф
1,69 лв.
1.  КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Парацетамол Софарма таблетки съдържа активно вещество парацетамол, което притежава изразено болкоуспокояващо и температуропонижаващо действие. Парацетамол Софарма таблетки се използва за лечение на лека до средно изразена болка при главоболие, мигрена, зъбобол, ревматични и мускулни болки,...
Беналгин тб.*10
Наличен
Всички лекарства без рецепта

БЕНАЛГИН тб. 500мг x 10

Актавис" ЕАД, България.
BENALGIN
2,48 лв.
1. Какво представлява Беналгин и за какво се използваБеналгин е комбиниран лекарствен продукт, чието действие се обуславя от действието на отделните му компоненти (метамизол, кофеин и витамин В1 (тиамин)). Метамизол притежава обезболяващо и температуропонижаващо действие. Кофеин стимулира централната нервна система и усилва действието на метамизол като...
Саридон тб. *10
Наличен
Всички лекарства без рецепта

САРИДОН тб. x 10

Bayer Bitterfeld GmbH, Германия.
САРИДОН тб. x 10
4,30 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА САРИДОН И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАСаридон е аналгетик. Предназначен е за лечение на главоболие, зъбобол, менструално неразположение, ревматични и следоперативни болки. Саридон понижава температурата и облекчава простудна болка.
Аналгин капки 20мл
Наличен
Всички лекарства без рецепта

АНАЛГИН капки 500мг/мл 20мл

Sopharma
Analgin
4,73 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА АНАЛГИН ПЕРОРАЛНИ КАПКИ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВААналгин перорални капки съдържа активно вещество метамизол, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие.
Тайлол Хот за деца саше*12
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ТАЙЛОЛ ХОТ ЗА ДЕЦА сашета х 12

НОБЕЛ ФАРМА ООД, България.
ТАЙЛОЛ ХОТ ЗА ДЕЦА сашета х 12
6,36 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ТАЙЛОЛ ХОТ ЗА ДЕЦА И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАТАЙЛОЛ ХОТ ЗА ДЕЦА от 6 до 12 години има аналгетично (болкоуспокояващо), антипиретично (понижаващо температурата), антихистаминово (противоалергично) и намаляващо отока на лигавицата на горните дихателни пътища действие, което се дължи на активните му съставки: парацетамол, хлорфенираминов...
Нурофен за Бебета и Деца с Вкус на Ягода  *100мл
Наличен
Всички лекарства без рецепта

НУРОФЕН ЗА ДЕЦА ЯГОДА суспензия 100мл

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd.
НУРОФЕН ЗА ДЕЦА ЯГОДА суспензия
6,37 лв.
Ибупрофен принадлежи към група лекарствени продукти, наречени нестероидни противовъзпалителни лекарства (НСПВС). Тези лекарствени продукти действат чрез промяна на отговора на организма към болка, отоци и висока температура. Нурофен за Бебета и Деца с Вкус на Ягода се използва за краткосрочно лечение на: температура; лека до умерена болка.
Нурофен Стопколд тб.*12
Наличен
Всички лекарства без рецепта

НУРОФЕН СТОПКОЛД тб. х 12

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd.
НУРОФЕН СТОПКОЛД тб. х 12
6,92 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА НУРОФЕН СТОПКОЛД И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАНурофен Стопколд съдържа ибупрофен, който принадлежи към групата на нестероидните противовъзпалителни лекарствени продукти (НСПВС).
ХЕКСАЛГИН КАПКИ
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ХЕКСАЛГИН разтвор 20мл

HEXAL AG
ХЕКСАЛГИН разтвор 20мл
7,50 лв.
При болка и температура.Перорален разтвор.метамизол натрий
Coldrex Max grip лимон x 10 сашета
Наличен
Всички лекарства без рецепта

КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЛИМОН саше 6.4гр x 10

9,17 лв.
Прах за перорален разтвор.- Облекчава симптомите при грип и простуда- Понижава високата температура- Облекчава болката- Облекчава болката при възпалено гърло- Намалява отока на лигавицата на носа и синусите- Не предизвиква сънливостСъдържа парацетамол.
Тайлол Хот саше*12
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ТАЙЛОЛ ХОТ сашета х 12

НОБЕЛ ФАРМА ООД, България.
ТАЙЛОЛ ХОТ сашета х 12
11,06 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ТАЙЛОЛ ХОТ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАТАЙЛОЛ ХОТ има аналгетично (болкоуспокояващо), антипиретично (понижаващо температурата), антихистаминово (противоалергично) и намаляващо отока на лигавицата на горните дихателни пътища действие, което се дължи на активните му съставки: парацетамол, хлорфенираминов малеат и псевдоефедринов хидрохлорид.
Показани са 1-10 от общо 10 артикул(а)
Добавихте продукт в списъка си любими продукти
Продукта е добавен за сравнение