Списък на продуктите по марка Sopharma

Парацетамол тб. 20*
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ПАРАЦЕТАМОЛ тб. 500мг x 20 - Софарма

Sopharma
ПАРАЦЕТАМОЛ тб. 500мг x 20 - Соф
1,69 лв.
1.  КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ПАРАЦЕТАМОЛ СОФАРМА И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Парацетамол Софарма таблетки съдържа активно вещество парацетамол, което притежава изразено болкоуспокояващо и температуропонижаващо действие. Парацетамол Софарма таблетки се използва за лечение на лека до средно изразена болка при главоболие, мигрена, зъбобол, ревматични и мускулни болки,...
Алергозан тб. 25 мг. х 20
Наличен
Алергии и сенна хрема

АЛЕРГОЗАН тб. 25мг x 20

Sopharma
АЛЕРГОЗАН тб. 25мг x 20
3,20 лв.
КАКВО СЪДЪРЖА АЛЕРГОЗАН®?Всяка таблетка съдържа лекарствено вещество chloropyramine hydrochloride 25 mg.Помощни вещества: млечна захар, пшенично нишесте, микрокристална целулоза; карбоксиметилцелулоза натрий, талк, магнезиев стеарат, колоидален силициев диоксид, Еудражит Е 100, полисорбат 80, захароза, желатина, арабска гума, макрогол 6000, глицерин,...
Аналгин капки 20мл
Наличен
Всички лекарства без рецепта

АНАЛГИН капки 500мг/мл 20мл

Sopharma
АНАЛГИН капки 500мг/мл 20мл
4,73 лв.
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА АНАЛГИН ПЕРОРАЛНИ КАПКИ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВААналгин перорални капки съдържа активно вещество метамизол, което се отнася към обезболяващите лекарства (аналгетици). Освен обезболяващо, той притежава и температуропонижаващо действие.
Бусколизин 10 mg x 20 табл.
Наличен
Всички лекарства без рецепта

БУСКОЛИЗИН дражета 10мг x 20

Sopharma
бусколизин10х20
4,86 лв.
БУСКОЛИЗИН / BUSCOLYSIN на фармацевтичната компания Софарма под формата на таблетки притежава добре изразен спазмолитичен (отпускащ) ефект върху гладката мускулатура на стомашно-чревния тракт, жлъчните пътища, пикочо-половата система. Той се използва в комплексното лечение на заболявания, съпроводени с болезнени спазми на гладката мускулатура на стомаха,...
Карсил 22,5 x 80 табл.
Наличен
Билки и Био продукти

Карсил 22,5 x 80 табл.

Sopharma
Карсил 22,5 x 80
4,90 лв.
Карсил е лекарствен продукт, който съдържа активно вещество силимарин, изолирано от плодове на растението бял трън. 
Бротхолитин сироп 125г
Наличен
Всички лекарства без рецепта

БРОНХОЛИТИН сироп 125гр

Sopharma
БРОНХОЛИТИН сироп 125гр
6,60 лв.
1.  КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА БРОНХОЛИТИН И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВА Бронхолитин сироп е комбиниран лекарствен продукт, който потиска кашлицата, разширява бронхите и втечнява секрецията в дихателните пътища. Притежава и слабо бронхоантисептично действие.Прилага се в комплексното лечение на възпалителните заболявания на дихателните пътища.
Фелоран 1 % гел 60 гр. Софарма
Наличен
Всички лекарства без рецепта

ФЕЛОРАН гел 1% 60гр - Софарма

Sopharma
ФЕЛОРАН гел 1% 60гр - Софарма
6,65 лв.
Фелоран гел съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Диклофенак облекчава симптомите на възпаление - болка и оток. Гелът е специално разработен за постигане на бърза резорбция на диклофенак през кожата и бързо облекчаване на болката. 
Показани са 1-7 от общо 7 артикул(а)
https://www.lek.bg/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5b02f6f947267.jpg
Добавихте продукт в списъка си любими продукти
Продукта е добавен за сравнение