Кликнете за още продукти.
Не бяха намерени продукти.

За мускулни болки

Филтриране по
7,39 лв. (с ДДС)
(0)
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА КАФЕТИН ФОРТЕ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАКафетин форте е комбинирано противоболково лекарство. Доказан е болкоуспокояващ ефект за парацетамол, пропифеназон и кодеин, като при кофеин техният ефект се...
7,56 лв. (с ДДС)
(0)
Състав 1д маз съдържа:Nonylic acid vanillylamide 4,0 mgNicotinic acid butoxyethyfester 25,0 mg Помощни вещества:диизопропиладипат, аерозил 200, бял мек парафин, сорбинова киселина, цейлонско цитронелово масло,...
9,44 лв. (с ДДС)
(0)
СЪСТАВ: в 1g гел се съдържа 10mg диклофенакдиклофенак натрий (diclofenac sodium)ПОКАЗАНИЯ: Feloran 1% гел е лекарство без лекарско предписание,което съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към...
9,85 лв. (с ДДС)
(0)
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ДИЙП РИЛИЙФ ГЕЛ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАДийп Рилийф е гел за локално приложение, който успокоява болката и има противовъзпалително действие. Използва се за симптоматично облекчаване на ревматични и...
10,70 лв. (с ДДС)
(0)
Комбинира билкови екстракти с ефективно въздействие при ставни и мускулни болки, шипове, ревматизъм, ишиас и невралгия. 
13,98 лв. (с ДДС)
(0)
1. Какво представлява Репарил - гел Н и за какво се използваРепарил гел Н намалява отоците, спира възпалението и премахва болката.Показания: Травми с контузии, навяхвания, натъртвания, хематоми (кръвонасядания),...
16,80 лв. (с ДДС)
(0)
Здрав, лесен за почистване продукт с пластмасова външна обвивка; За многократна употреба; Опаковка с малко тегло, прилепва добре към контурите на тялото.
15,90 лв. (с ДДС)
(0)
1. КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ДИКЛАК ГЕЛ И ЗА КАКВО СЕ ИЗПОЛЗВАДиклак гел е лекарствен продукт с болкоуспокояващо и противовъзпалително действие (нестероидно противовъзпалително средство - НСПВС).
18,00 лв. (с ДДС)
(0)
1. Какво представлява ВОЛТАРЕН ФОРТЕ 2.32% Гел и за какво се използваВОЛТАРЕН ФОРТЕ 2.32% Гел съдържа активна съставка диклофенак диетиламин, която принадлежи към групата лекарства, познати като нестероидни...
16,10 лв. (с ДДС)
(0)
СЪСТАВ: в 1g гел се съдържа 10mg диклофенакдиклофенак натрий (diclofenac sodium)ПОКАЗАНИЯ: Feloran 1% гел 120мл. е лекарство без лекарско предписание, което съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи...
17,45 лв. (с ДДС)
(0)
Двойно действие:Незабавен охлаждащ ефект; Бързо загрява и успокоява. Перскиндол Актив гел се прилага външно върху: Гръб; Ръце; Колене; Врат; Ходило; Длани; Рамене; Лакти; Крака. Леко нанасяйте гела няколко пъти на...
17,45 лв. (с ДДС)
(0)
Охлаждащ гел при травми: Навяхване; Натъртване; Разтягане на сухожилия и мускули; Контузии; Изкълчване; Кръвонасядания. Приложение: Перскиндол Кул Гел се прилага външно! Леко нанасяйте гела няколко пъти на ден върху...
21,00 лв. (с ДДС)
(0)
Здрав, лесен за почистване продукт с пластмасова външна обвивка; За многократна употреба; Опаковка с малко тегло, прилепва добре към контурите на тялото.
40,60 лв. (с ДДС)
(0)
Колаген Глюкозамин на Джеймисън е единственият колагенов продукт, сочен от клиничните проучвания като благоприятен за намаляване на болката и дискомфорта при артрит.  Колагенът е един от естествените протеини...
Показани са 1-16 от общо 16 артикул(а)

Меню

Настройки

Създайте безплатен акаунт, за да запазвате любими продукти.

Вход

Създайте безплатен профил, за да запазвате желани продукти в списъци с желания.

Вход