Кликнете за още продукти.
Не бяха намерени продукти.
×

ФЕЛОРАН гел 1% 120гр. Софарма Feloran

Марка:
Любими0

СЪСТАВ: в 1g гел се съдържа 10mg диклофенак
диклофенак натрий (diclofenac sodium)

ПОКАЗАНИЯ: Feloran 1% гел 120мл. е лекарство без лекарско предписание, което съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства. Диклофенак облекчава симптомите на възпаление - болка и оток. Feloran gel е специално разработен за постигане на бърза резорбция на диклофенак през кожата и бързо облекчаване на болката. Фелоран гел е ефикасен при: травми на сухожилията, дължащи се на навяхвания, изкълчвания, разтежения, натъртвания и болки в гърба (спортни травми). Фелоран гел се използва при локализирани форми на извънставен ревматизъм - възпаления на сухожилията (напр. тенис лакът), бурсити (болка и оток в и около ставите).

ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: Възрастни и юноши над 14 години: гелът се нанася върху засегнатия участък 3-4 пъти дневно и внимателно се втрива, докато се поеме от кожата. Необходимото количество гел зависи от размера на засегнатото място. Например 2g гел (около 6cm) са достатъчни за намазване на площ около 400cm2. След всяко приложение ръцете трябва да се измиват, освен ако те не са третираното място.

Read moreShow less
16,10 лв. (с ДДС)
Продуктов код:
ФЕЛОРАН гел 1% 120гр. Софарма Feloran
Сравняване0
Добави в списък с желания
Наскоро разгледани
Данни за продукта
ФЕЛОРАН гел 1% 120гр. Софарма Feloran
Може да ви хареса също
9,44 лв. (с ДДС)
(0)
СЪСТАВ: в 1g гел се съдържа 10mg диклофенакдиклофенак натрий (diclofenac sodium)ПОКАЗАНИЯ: Feloran 1% гел е лекарство без лекарско предписание,което съдържа активно вещество диклофенак натрий, което принадлежи към...
Ревюта
Няма ревюта за този продукт все още.

Меню

Настройки

Създайте безплатен акаунт, за да запазвате любими продукти.

Вход

Създайте безплатен профил, за да запазвате желани продукти в списъци с желания.

Вход